mobil chat

Hakkımızda

Sohbet Girişi
kullanıcı adınız
şifreniz
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Kurallar

Geveze.gen.tr’ye hoş geldiniz! Bu web sitesini kullanarak, aşağıda belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu koşulları dikkatle okuyunuz.

Web Sitesinin Kullanımı

Kayıt: Siteye kayıt olurken verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu taahhüt edersiniz. Güvenlik: Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Yasak Davranışlar: Sitede herhangi bir yasa dışı, taciz edici, hakaret içerikli, tehditkar, zararlı, müstehcen, rahatsız edici veya ayrımcılık yaratan davranışlardan kaçınmanız gerekmektedir.

Fikri Mülkiyet Hakları

İçerik Hakları: Site üzerindeki tüm metinler, grafikler, kullanıcı arayüzleri, görseller ve kodlar gibi içeriklerin fikri mülkiyet hakları Geveze.gen.tr’ye aittir. Kullanım Hakları: Bu içerikler, kişisel, ticari olmayan kullanım için lisanslanmıştır ve bu şekilde kullanılabilir.

Kullanıcı İçerikleri

Sorumluluk: Kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriklerden kullanıcılar sorumludur. Haklar: Gönderilen içerikler üzerinde telif hakkı iddia etmiyorsunuz ancak, bu içeriklerin sitemizde kullanılmasına izin vermiş oluyorsunuz. Sorumluluk Reddi Garantilerin Reddi: Geveze.gen.tr, içeriklerin doğruluğu veya güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Sorumluluk Sınırlaması: Geveze.gen.tr, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. Değişiklikler Kullanım Koşulları, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Değişiklikler, sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Hukuk ve Uyuşmazlık Çözümü Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda, Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde ve Türkiye’deki yetkili mahkemelerde çözümlenecektir.

Geveze.gen.tr sitesinin amacı sizlere kesintisiz bir sohbet ortamı sağlamaktır.